Karrier

Bővebben

Karrier  There are no products in this category

Alkategóriák

  • Kik vagyunk?

    A Btech Mo. Kft. vezető szerepet tölt be a magyar óra- és ékszer nagykereskedelmi piacon. Az elmúlt évek során kiterjedt értékesítési hálózatot építettünk ki, jelenleg több, mint 80 viszonteladói partnerrel rendelkezünk, lefedve az ország egész területét, ezen kívül saját értékesítői üzleteink is vannak, melyek BL Óraszalon néven működnek.

    Kizárólagos disztribútorai vagyunk az alábbi márkáknak:

    Oris
    Tissot
    Certina
    Swatch
    Flik Flak
    Police órák és ékszerek
    Timberland
    Superdry
    Hugo Boss
    Boss Orange
    Lacoste
    Tamaris

    A márkák folyamatos képviseletéről és növekvő volumenű értékesítéséről saját Brand Manager-ek gondoskodnak, akik rendszeres kapcsolatot tartanak már meglévő viszonteladóinkkal, új értékesítési pontokat kutatnak fel és nyomon követik a vásárlók igényeinek változásait is.

    Nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni igényeknek való megfelelésnek, így tevékenységünk során B2B értékesítéssel is foglalkozunk. Üzletfeleink számára rendszeresen szervezünk partner heteket a hatékonyabb kapcsolattartás, értékesítés és tájékoztatás érdekében.

  • Te ki vagy?

    Szeretsz emberekkel foglalkozni? Érdekel az órák titokzatos világa?
    Kihívásnak tekinted, hogy minden körülmények között megmutasd rátermettséged és képességeidet? Arra vágysz, hogy megbecsülést kapj a jól elvégzett munkádért?

    Akkor Téged keresünk, jelentkezz Hozzánk! Kattints ide az aktuális állásajánlatokért:

  • Nyitott pozícióink

    Sales reprezentatív

     Óra nagykereskedelemmel foglalkozó vállalatunk munkatársat keres sales reprezentatív

     munkakörbe azonnali kezdési lehetőséggel budapesti irodánkba.

     Elvárások:

    •          Minimum középfokú végzettség
    •          Legalább 2 év kereskedelmi szakmai tapasztalat
    •          Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
    •          Kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
    •          Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    •          Célorientált, dinamikus személyiség,
    •          MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek

    Feladatok:

    •          Új értékesítési pontok akvirálása
    •          Partnerekkel való kapcsolattartás országszerte
    •          A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése

    Előny:

    •          Középfokú angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

    •         Fejlődési lehetőség
    •         Felelősségteljes munkakör
    •         Gépkocsi, laptop, mobiltelefon

    A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat az allas@bl.hu címre kérjük elküldeni.