Nyitott pozícióink

Sales reprezentatív

 Óra nagykereskedelemmel foglalkozó vállalatunk munkatársat keres sales reprezentatív

 munkakörbe azonnali kezdési lehetőséggel budapesti irodánkba.

 Elvárások:

  •          Minimum középfokú végzettség
  •          Legalább 2 év kereskedelmi szakmai tapasztalat
  •          Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
  •   &n...

 Elvárások:

  •          Kereskedői szemlélet, üzleti gondolkodásmód, megbízhatóság
  •          Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  •          Célorientált, dinamikus személyiség,
  •          MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek

Feladatok:

  •          Új értékesítési pontok akvirálása
  •          Partnerekkel való kapcsolattartás országszerte
  •          A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése

Előny:

  •          Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  •         Fejlődési lehetőség
  •         Felelősségteljes munkakör
  •         Gépkocsi, laptop, mobiltelefon

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokat az allas@bl.hu címre kérjük elküldeni.

Bővebben

Nyitott pozícióink  There are no products in this category