Karrier

Információ

Gyártók

Beszállítók

Nincs beszállító

Karrier

Bővebben

Karrier  There are no products in this category

Alkategóriák

  • Kik vagyunk?

    A Btech 1993 óta van jelen töretlenül a magyar piacon. A cég tevékenysége két fő szálon fut: óra nagykereskedelemmel valamint telekommunikációs és elektronikai termékek forgalmazásával foglalkozik.

    Kezdetben a Btech fő profilja számoló- és szótárgépek magyarországi importálása volt. A termékeket elkezdte saját márkanév alatt gyártatni, ma már közel 30 ázsiai gyártó céggel működik együtt. Az elmúlt években további elektronikai termékcsoportokkal bővült kínálata (fali órák, bluetooth kihangosítók és kiegészítők, telefonok, dect telefonok, VOIP telefonok, walkie-talkie-k, autós kamerák, okosórák, okostelefonok, drónok, PC, Xbox és PlayStation játékok és kiegészítők). Jelenleg beszállítója több hipermarketnek és elektronikai üzletláncnak (Auchan, Media Markt, Tesco).

    Vezető szerepet tölt be a kiskereskedelem olyan területein, mint a telekommunikációs eszközök, kiegészítők, szótárgépek, számológépek, walkie-talkie-k.

  • Te ki vagy?

    Szeretsz emberekkel foglalkozni? Érdekel az órák titokzatos világa?
    Kihívásnak tekinted, hogy minden körülmények között megmutasd rátermettséged és képességeidet? Arra vágysz, hogy megbecsülést kapj a jól elvégzett munkádért?

    Akkor Téged keresünk, jelentkezz Hozzánk! Kattints ide az aktuális állásajánlatokért:

  • Nyitott pozícióink

    Eladó-Értékesítési szaktanácsadó

    Országos üzlethálózattal rendelkező, Óraszalon Kft. keres budapesti bevásárlóközpontokban található üzleteibe értékesítő kollégákat.

    Feladatok

    ·         az üzletben található termékekkel (Swatch óra, ékszer, napszemüveg, Flik-Flak óra) kapcsolatos tanácsadás és értékesítés

    ·         az értékesítéshez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása (elemcsere, szíjcsere, szíj igazítás)

    ·         az üzlet berendezése, tisztán tartása, áru kihelyezése

    ·         leltározás és egyéb adminisztrációs tevékenységek

    Elvárások

    ·         középfokú iskolai végzettség

    ·         pontos, precíz személyiség

    ·         megbízhatóság

    ·         ügyfélközpontú gondolkodás

    ·         rugalmasság

    Előny

    ·         hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

    ·         B kategóriás jogosítvány

    ·         alapfokú angol nyelvtudás

    ·         azonnali munkakezdés

    Amit nyújtani tudunk

    ·         stabil, megbízható munkahely

    ·         motiváló ösztönző rendszer

    ·         kedvezményes vásárlási lehetőség

    ·         fiatal, lendületes csapat

    ·         szakmai továbbképzések

    ·         előrelépési lehetőség

    Munkavégzés helye: Budapest

    Jelentkezés az allas@oraszalon.hu email-címen, fizetési igény megjelölésével.